string(2) "pl"

O CompAir

CompAir-Simmern-1122CompAir nieustannie pracuje nad kolejnymi innowacjami oraz rozwojem sprężarek i sprzętu do pracy ze sprężonym powietrzem. Przełomowe technologie takie, jak Quantima, zapewniają doskonałą wydajność i osiągi. Ponadto, dzięki własnym, dedykowanym stopniom śrubowym CompAir może jeszcze bardziej zwiększyć wydajność sprężarki, aby mogła ona uzyskać najwyższą niezawodność oraz skuteczność działania.

CompAir dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy praktycznej zdobyła zaufanie klientów na całym świecie.

Ponad 200 lat doświadczenia w rozwoju technologii sprężonego powietrza

CompAir-Simmern-0090CompAir posiada udokumentowane, godne pozazdroszczenia doświadczenie sięgające 200 lat wstecz!

Myśląca przyszłościowo firma CompAir budowała swoją markę w oparciu o wiele światowych instytucji - zaufane standardy branżowe.

Duma z dziedzictwa marek

i

Holman

W roku 2001 firma Holman obchodziła dwusetną rocznicę założenia. Firma prężnie działała w branży budowlanej i górniczej w obrębie produktów takich, jak wiertnice, urządzenia wiertnicze oraz ogólne urządzenia wykorzystywane w górnictwie. Ostatnio marka ta głównie kojarzy się z przewoźnymi sprężarkami wysokiej jakości.

i

LeRoi

Amerykańska marka LeRoi, dobrze znana na rynkach Ameryki Północnej, dołączyła do grupy CompAir w latach 80.

i

BroomWade

Firma BroomWade istnieje od ponad stu lat, a jej nazwa jest na całym świecie synonimem wysokiej jakości, niezawodnych, stacjonarnych, przemysłowych sprężarek powietrza.

i

Cyclon

Asortyment elementów sprężających i sprężarek firmy Cyclon tworzy podstawę współczesnej serii L sprężarek z regulacją prędkości.

i

Reavell

Firma Reavell, działająca w branży od ponad stu lat, ma ugruntowaną pozycję na światowych rynkach urządzeń wysokociśnieniowych, gazowniczych oraz przemysłu morskiego.

i

Hydrovane

Od początku lat 50-tych nazwa Hydrovane jest jednoznacznie kojarzona z technologią sprężarek łopatkowych.

i

Kellogg

Kellogg to znana na rynku północnoamerykańskim marka wytrzymałych i niezawodnych sprężarek tłokowych.

i

Luchard

Luchard to nazwa, pod którą we Francji znane były wcześniej urządzenia pneumatyczne CompAir.

i

Mahle

Marka Mahle ma silną pozycję na rynku niemieckim. Cieszy się dobrą opinią jako producent niezawodnych małych sprężarek tłokowych i śrubowych.

i

Mako

Firma Mako jest wiodącą marką w branży sprężarek do wytwarzania powietrza do oddychania oraz sprężarek gazowych w Ameryce Północnej od roku 1952.

i

Demag

Dział Sprężarek firmy Mannesmann Demag z siedzibą w Simmern (Niemcy) dołączył do koncernu CompAir Group w latach dziewięćdziesiątych, zachowując za zgodą firmy Mannesmann prawo do oznaczania swoich produktów marką Demag w okresie przejściowym, do roku 1999.

Opierając się na wiedzy technologicznej tych marek, CompAir konsekwentnie utrzymywała się w branżowej czołówce rozwoju układów sprężonego powietrza, co zaowocowało stworzeniem najwydajniejszych sprężarek dostępnych na rynku.

Począwszy od produkcji przemysłowej, przez budownictwo, przemysł przybrzeżny oraz branżę spożywczą , aż po elektronikę, motoryzację, branżę chemiczną, CompAir dostarcza wysokowydajne rozwiązania z zakresu sprężonego powietrza.

Kompletna gama produktów CompAir obejmuje zróżnicowane technologie sprężonego powietrza z zastosowaniem smarowania olejem lub rozwiązania bezolejowe, ale także obejmujące uzdatnianie oraz zarządzanie powietrzem, sprężarki przewoźne, a także kompleksową, globalną sieć serwisową zapewniając najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

W roku 2008 firma CompAir została przejęta przez Gardner Denver, wiodącego, światowego producenta zaawansowanych technologicznie sprężarek, dmuchaw oraz pomp. Obecnie jest główną częścią Industrials Group.

Gardner Denver Industrials Group zapewnia użytkownikom końcowym oraz producentom oryginalnego sprzętu najbogatszą gamę sprężarek oraz produktów próżniowych w obrębie szerokiej oferty technologicznej.

Grupa oferuje niezawodny i wydajny energetycznie sprzęt wykorzystywany w wielu procesach produkcyjnych oraz związanych z obróbką. Gama produktów obejmująca zróżnicowane nisko- i wysokociśnieniowe sprężarki oraz dostosowane do potrzeb użytkownika dmuchawy oraz pompy próżniowe służy użytkownikom działającym w branży produkcyjnej, motoryzacyjnej, oczyszczania ścieków, spożywczej, tworzyw sztucznych oraz energetycznej. Globalna oferta grupy obejmuje również kompleksowy zakres usług posprzedażowych uzupełniających ofertę produktów.

Siedziba Gardner Denver Industrials Group będącej częścią Gardner Denver, Inc., znajduje się w Milwaukee, stan Wisconsin w Stanach Zjednoczonych. Firma Gardner Denver została założona w roku 1859. Obecnie zatrudnia około 7000 pracowników w ponad 30 krajach.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia witryny www.gardnerdenver.com.

Najnowsze wiadomości......

CompAir poszerza gamę bezolejowych, dwustopniowych sprężarek śrubowych

Dowiedz się więcej...

Standard to przeszłość – tworzymy dla zastosowań ekstremalnych

Dowiedz się więcej...

CompAir wprowadza zupełnie nowe, sprężarki śrubowe z wytryskiem oleju 160–250 kW

Dowiedz się więcej...


Video thumbnail

Kliknij, aby odtworzyć materiał wideo.

Newsletter signup image